+48 56 674 44 21

Kompleksowo na czas

+++++++++++++++++Jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie drukarni w regionie.

Rozwój

Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie poligraficzne i introligatorskie, jesteśmy jedną z najnowocześniej wyposażonych drukarni na rynku kujawsko-pomorskim. Nasz system pracy pozwala na dużą elastyczność przy współpracy z Klientem, co przekłada się na niezwykle sprawą realizację projektów w krótkim czasie.

Ludzie

Jesteśmy zespołem ludzi z fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, ale także z pasją i nutą szaleństwa, dzięki czemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych Klientów w zakresie poligrafii.

Zarządzanie jakością

Dbamy o dobre systemowe rozwiązania, które pomagają nam dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości druków. W 2008 roku firma uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008 w zakresie "Kompleksowe usługi poligraficzne związane z drukiem i obróbką introligatorską". ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie.

ISO

Certyfikat obliguje nas do ciągłego monitorowania i doskonalenia procesów produkcyjnych, co przekłada się także na jakość naszych usług.

Kontakt


ECHO sp. z o.o.

ul. Kowalewska 5A
87-122 Grębocin
Polska

  +48 56 674 44 22
  +48 56 674 44 21
  biuro@kompleksowonaczas.pl
  Kontakt

Oferta


Studio graficzne, park maszyn drukujących i introligatorskich oraz zaplecze logistyczne sprawiają, że nasza oferta jest kompleksowa.

Druk

Oferta

  Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie poligrafii...

Continue

Projekty

Oferta

Własne studio graficzne daje możliwość zaoferowania kompleksowych...

Continue

Logistyka

Oferta

  Sprawna logistyka to jeden z kluczowych elementów naszej ...

ContinueZaplecze techniczne


W naszej kilkunastoletniej działalności na rynku poligraficzno-reklamowym zawsze stawialiśmy na inwestycje i wdrażanie nowych technologii. Oprócz wieloplatformowego studia graficznego, z najnowszym oprogramowaniem, naświetlarni CTP opartej na technologii Heidelberga, nasza drukarnia wyposażona jest w najnowocześniejsze czterokolorowe maszyny formatu B2 firmy Heidelberg. Prócz rozwoju parku drukarskiego pamiętamy o introligatorni, ważnym elemencie procesu wydawniczego.

Prepress

Studio graficzne/DTP/ Studio CTP ...

Press

Nowocześnie wyposażony park maszynowy ...

Postpress

Oferujemy szerokie możliwości obróbki introligatorskiej druku ...