+48 56 674 44 21

Kompleksowo na czas

+++++++++++++++++Jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie drukarni w regionie.

Rozwój

Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie poligraficzne i introligatorskie, jesteśmy jedną z najnowocześniej wyposażonych drukarni na rynku kujawsko-pomorskim. Nasz system pracy pozwala na dużą elastyczność przy współpracy z Klientem, co przekłada się na niezwykle sprawą realizację projektów w krótkim czasie.

Ludzie

Jesteśmy zespołem ludzi z fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, ale także z pasją i nutą szaleństwa, dzięki czemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych Klientów w zakresie poligrafii.

Zarządzanie jakością

Dbamy o dobre systemowe rozwiązania, które pomagają dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości druków. Przez lata działalności, w oparciu o najbardziej znane standardy opracowaliśmy własny system kontroli całego procesu produkcji, dostosowany do specyfiki naszej działalności. Rozwiązanie to pozwala nam na dokładną kontrolę każdego etapu druku, sprawną korektę, jak również, jeżeli to konieczne udział naszych Klientów w akceptacji produkcji, co finalnie przekłada się na satysfakcję naszych Klientów z otrzymanych materiałów.


Kontakt


ECHO sp. z o.o.

ul. Kowalewska 5A
87-122 Grębocin
Polska

  +48 56 674 44 22
  +48 56 674 44 21
  biuro@kompleksowonaczas.pl
  Kontakt

Oferta


Studio graficzne, park maszyn drukujących i introligatorskich oraz zaplecze logistyczne sprawiają, że nasza oferta jest kompleksowa.

Druk

Oferta

  Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie poligrafii...

Continue

Projekty

Oferta

Własne studio graficzne daje możliwość zaoferowania kompleksowych...

Continue

Logistyka

Oferta

  Sprawna logistyka to jeden z kluczowych elementów naszej ...

ContinueZaplecze techniczne


W naszej kilkunastoletniej działalności na rynku poligraficzno-reklamowym zawsze stawialiśmy na inwestycje i wdrażanie nowych technologii. Oprócz wieloplatformowego studia graficznego, z najnowszym oprogramowaniem, naświetlarni CTP opartej na technologii Heidelberga, nasza drukarnia wyposażona jest w najnowocześniejsze czterokolorowe maszyny formatu B2 firmy Heidelberg. Prócz rozwoju parku drukarskiego pamiętamy o introligatorni, ważnym elemencie procesu wydawniczego.

Prepress

Studio graficzne/DTP/ Studio CTP ...

Press

Nowocześnie wyposażony park maszynowy ...

Postpress

Oferujemy szerokie możliwości obróbki introligatorskiej druku ...
Firma uzyskała subwencje finansowe w ramach programów rządowych "Tarcza Finansowa 1.0 i 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" - wsparcie udzielone przez PFR S.A.