+48 56 674 44 21


Zgrany zespół ludzi, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Biuro Obsługi Klienta

Na podstawie zapytań od naszych Klientów przygotowujemy wyceny poszczególnych projektów.
Razem z Klientem ustalamy szczegóły druku, doradzamy, poprawiamy, przygotowujemy szczegółowe opisy prac dla studia graficznego, drukarni, introligatorni, logistyki. Wspólnie analizujemy także planowane druki i terminy, żeby podać jak najszybszy, ale realny termin oddania pracy.Stały kontakt z Klientami gwarantuje szybką reakcję na wszelkie zmiany.
Nasz zespół jest wyjątkowo kobiecy:

drukarnia-toruń Agnieszka Laskowska – specjalistka od rzeczy niemożliwych, zrealizuje najbardziej złożone projekty w terminie, które pierwotnie wydawały się nieosiągalnie. Mistrzyni negocjacji, wewnętrznych - z produkcją i zewnętrznych z dostawcami.
drukarnia-toruń Katarzyna Rutkowska – korporacje i duże firmy to jej domena. Pomoże zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły projektantów.
drukarnia-toruń Milena Swobodzińska - mistrzyni wyłapywania błędów i dostrzegania szczegółów. Jeżeli Klient przeoczy cokolwiek w projekcie, Milena na pewno to zauważy.
drukarnia-toruń Maria Wincławska – specjalista ds. PR, prywatnie żona Wojtka, zawodowo pochłonięta pracą naukową, znajduje także czas na rozwijanie sieci kontaktów i budowanie dobrego wizerunku firmy.

 

DTP/CTP

Kolejny etap naszej produkcji. Wszystkie projekty są szczegółowo analizowane, sprawdzane, a następnie przygotowywane do druku, gdzie finalnie naświetlane są płyty.

W ramach zachowywania parytetów, zespół to 4 mężczyzn:

drukarnia-toruń Przemysław Szatkowski, IT– szef, tak naprawdę to on jest duchem czuwającym nad procesami w CTP, poza tym pasjonat fotografii, którą wykorzystuje także w pracy
DP Dariusz Piórkowski - pierwszy człowiek orkiestra, może trochę mało mówi, ale jak coś robi to jest to najwyższych lotów
drukarnia-toruń Michał Stankiewicz - drugi człowiek orkiestra, zawsze wszędzie go pełno, najchętniej współpracuje z Agnieszką przy przygotowywaniu projektów (na pierwszy rzut oka) niemożliwych.
drukarnia-toruń Piotr Pawelec - najwytrwalszy człowiek, który ratuje wiele terminów, i zawsze wyświeci płyty, choćby biła już północ.

 

DRUKARNIA

Serce naszej firmy, które bije dzięki nowoczesnym technologiom i przede wszystkich ludziom, którzy są obecni, jeśli trzeba, nawet 24 h/dobę. Dzięki temu terminy wykonania prac w naszej drukarni są ekspresowe.

Procesami w drukarni i introligatorni zarządzają:

drukarnia-toruń Andrzej Wojciechowski, Szef produkcji – niektórzy mają podejrzenia, że po 20 latach pracy w poligrafii, w żyłach Andrzeja płynie farba zamiast krwi. Co do tego nie ma pewności, jednak mamy ją co do tego, że każdy proces technologiczny nad którym sprawuje pieczę, każda część maszyny, którą Andrzej obejrzy musi być perfekcyjna.
drukarnia-toruń Dorota Orłowska – nasza niezastąpiona brygadzistka, która funkcjonuje cały czas między młotem a kowadłem, czyli między oczekiwaniami związanymi z terminem, a wydajnością maszyn i ludzi. Ostatni etap kontroli naszych prac, wychwyci każdą niezgodność, tak żeby finalnie dostarczane druki były najwyższej jakości.

 

Wojciech Załęcki – założyciel drukarni i prezes firmy

drukarnia-toruń

Od początku wiedział, że dobrze funkcjonująca drukarnia powinna opierać się na dwóch filarach: nowoczesnym parku maszyn i zespole ludzi, lubiących swoją pracę i siebie nawzajem.


Tę wizję skutecznie realizuje od ponad 15 lat.


Prywatnie: turysta (rodzinnie) i podróżnik (z kolegami), pochłaniacz książek – głównie biografii królów, dyktatorów i polityków, co na szczęście nie przekłada się na zarządzanie ludźmi w firmie. Aktywny komentator życia politycznego i zjawisk społecznych na facebooku, ale także recenzent dobrej jakości trunków, w szczególności whisky single malt. Jego komentarze bywają krótkie, szczególnie, gdy ocena jest jednoznaczna, to coś może być zacne lub urocze.

Najistotniejsze jednak są pozytywne relacje, które Wojtek stara się rozwijać zarówno wśród pracowników, jak i z klientami.